חברת בטון השרון מתמחה בעבודה עם אדריכלים ומעצבי פנים וליווי פרויקטים ליציקת המראה המושלם.

אנו מאמינים כי השילוב של חומרי הגלם האיכותיים ביותר יחד עם המגע הנכון יהפכו כל חלל למדהים, יצירתיות היא חלק בלתי נפרד בכל תהליך, בזכות ניסיוננו הרב, יחד עם הלקוח ניצור את המראה הנכון ביותר עבורו. חברתנו לא מתפשרת על רמת הגימור והמקצועיות הגבוהות ביותר. כבר מעל עשור שלקוחותינו מקבלים יחס אישי לאורך כל הדרך, ליווי צמוד ועמידה בלוח הזמנים.

מילה מבן : לאחר 10 שנים של התמקצעות בעיצוב ופיתוח נוף , ההבנה שבכל חלל יש פוטנציאל העלתה בי את השאיפה לחדשנות, כך הגעתי לעסוק ביציקות בטון אומנותי. מהתנסותי למדתי להכיר ולאהוב את האינטיליגנטיות של החומר האפור והאיכותי המעניק אופי ויופי בנוסף לשלל יתרונות. הבטון במערומיו, חשוף וטבעי, נפלא ומיוחד אף יותר לריצוף פנים כאשר ניצקות לפנים הבית תכונותיו המשלבות מראה אסתטי עם עיצוב חדשני . רצפת הבטון המוחלק עושה פלאים ונראית יותר ויותר בבתי יוקרה בשל המראה הייחודי המשלב סגנון קלאסי ומודרני. המגוון הרב שניתן ליצור,במרקם ובמובן הצורני, בין אם מדובר בבטון מוטבע או בבטון המוחלק מקסים בכל פעם מחדש.

אז למה בטון? פשוט בטון!

בנוסף ליתרונותיו כחומר ורסטילי, אשר מגדיר אותו כאלמנט דקורטיבי, הבטון עמיד ונוח לטיפול ותחזוקה, מתאים לחללים פנימיים וחיצוניים, מבנים פרטיים ומסחריים בשל כושר עמידותו הארוך. הבטון כחומר ביד היוצר,מוטבע או מוחלק, מבריק או מט, ניתן לקבלו בטקסטורות מיוחדות, צבעים מרשימים, הוא מעניק מראה חדשני ומיוחד עם יכולת שילוב טבעי ופראי, בנוסף מעניק חיפוי ייחודי שלא יתקבל בכל צורת חיפוי אחרת וניתן לצקת אותו גם במקומות שקודם לכן היו סוגי משטחים אחרים וכל זאת עם חיסכון כספי.

צרו עמנו קשר לפגישת ייעוץ 050-9744040

חברת בטון השרון מתמחה בעבודה עם אדריכלים ומעצבי פנים וליווי פרויקטים ליציקת המראה המושלם.


צרו עמנו קשר

Message sent! Thank You!

Message not sent!

Please, complete all mandatory fields